Непосредственный выбор изделий: Трактори-косарки

RT 6112 C

Мощная дорожная косилка с небольшим кругом поворота

Общие сведения

STIHL RT 6112 C является спортивным в любом отношении и выполняет быструю и аккуратную работу на обширных газонах - даже в сложных условиях. Высокая ширина резки, синхронная косилка и интуитивное регулирование высоты резки с помощью эргономично разработанной кабины обеспечивают постоянное качество резки. Благодаря высококонтрастному ЖК-дисплею можно следить за всеми важными функциями косилки, когда косите свой садовый участок линию за линией на сиденье водителя. Все остальные элементы управления также можно удобно управлять из кабины. Электромагнитная муфта ножа используется для включения и выключения косилки на коротких перерывах или при перемещении устройства на следующее место. С помощью 1-педального привода вы можете изменить направление движения и избежать лишнего маневрирования. Практической ручкой-саблей для высвобождения 350-литрового травосборника можно удобно управлять с водительского сиденья. С помощью системы контроля за выловом всю траву можно лучше захватить по всей ширине резания, а обрезки направлять в направлении ножей.

127 139 грн*

Модель

Цена

* Рекомендованная розничная цена для магазинов официальной дилерской сети в Украине по состоянию на 25 января 2021 года.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Технические характеристики

Технические характеристики

Технические характеристики Wert
Ширина скошування 110 см
Площа газону до 8.000 м²
Фактор небезпеки рівня гучності KpA [дБ(A)] 2 дБ(A)
Висота скошування 30-100 мм
Номінальна потужність 8,7 kW / 11,8 PS
Робочий об'єм 500 см³
Об'єм бака 9 л
Кошик для трави 350 л
Довжина з травозбірником 260 см
Висота 116 см
Гарантований рівень звукової потужності LWAd [дБ(A)] 100 дБ(A)
Передача hydrostatisch
Тип двигуна 31R7.770.007B5
Ширина 117 см
Вага 247 кг
Рівень вібрації ahw 0,5 м/с²
Рабочие обороты двигателя 2.550 об/мин

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Оснащение

Серийное оснащение

 • Муфта електромагнітного ножа (EBC) Zoom
  Муфта електромагнітного ножа (EBC)

  Система зчеплення для ріжучої деки дозволяє легко підключати та відключати ножі. Керувати ним можна зручно з кабіни.

 • ЖК-дисплей Zoom
  ЖК-дисплей

  Завдяки висококонтрастному ЖК-дисплею, ви маєте на екрані всі важливі функції косарки: робочий годинник, напруга акумулятора, рівень заповнення та час для вивільнення травозбірника, контроль тиску масла, активація косарки, сигналізація несправностей тощо.

 • Шини Zoom
  Шини

  Великі шини прохідної косарки STIHL захищають газон. Завдяки закругленим краям шин вони зменшують можливі смуги руху.

 • Система уловлювання Zoom
  Система уловлювання

  Система уловлювання по обидві сторони газонокосарки захоплює також траву на краю і подає її на ножі.

 • Центральне регулювання висоти різання Zoom
  Центральне регулювання висоти різання

  Важіль центрального регулювання розташований поруч з водійським сидінням. Це дозволяє індивідуально регулювати висоту різання в діапазоні 1-8.

 • Міцний каркас Zoom
  Міцний каркас

  Міцна конструкція рами забезпечує достатню стабільність та комфорт при русі. Компактна конструкція трактора-косарки STIHL також вигідно відрізняється роботою з насадками, такими як снігоприбиральна установка.

 • Комфортабельне сидіння Zoom
  Комфортабельне сидіння

  Підпружинене, регульоване сидіння садового трактора. Зручне регулювання дозволяє вибрати оптимальне положення тіла операторам різного зросту і статури. Сидіння складається вперед.

 • Травозбірник з ручкою-шаблею Zoom
  Травозбірник з ручкою-шаблею

  Пластиковий травозбірник можна легко вивільнити з водійського місця за допомогою ручки-шаблі. Конструкція у формі лопати екскаватора забезпечує оптимальне заповнення та без залишків спорожнення травозбірника. З чищенням також легко впоратися.

 • 1-педальний привід, гідростатична КП Zoom
  1-педальний привід, гідростатична КП

  Щоб полегшити маневрування, для 1-педального приводу, характерного для STIHL, можна зручно змінювати напрямок руху вперед і назад за допомогою ручного важеля. Педаль, чутлива до тиску, дозволяє чітко оцінювати темп між максимальною та мінімальною швидкістю. Окрема педаль гальма забезпечує негайну зупинку.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Dokumente

Gebrauchsanleitungen

Sprachen Datum Link
cs / hu / pl / ru 13.08.2020