Непосредственный выбор изделий: Аккумуляторные удлинненые мотоножицы

HLA 86, мотоножиці без акумулятора та зарядного пристрою

HLA 86 акумуляторні подовжені мотоножиці з телескопічною штангою

Общие сведения

Загальною довжиною до 330 см STIHL & nbsp; HLA & nbsp; 86 - це акумуляторні мотоножиці для живоплоту, які ідеально підходять для догляду за високими живоплотами, низькорослими кущами та рослинами. Садівники та ландшафтні дизайнери, муніципалітети та доглядачі особливо вражені високим рівнем ергономіки завдяки квадратному телескопічному валу зі зменшеною вагою . Ви можете збільшити свій діапазон загалом на 70 см за допомогою тримера для живоплоту без інструментів. Ножі, заточені з обох сторін, забезпечують чистий зріз. Вони управляються двигуном EC & # 8209; різак можна скласти паралельно валу для зручного транспортування. Загалом, ви можете відрегулювати ріжучу планку на 115 ° (від -45 ° до + 70 °). Ручка керування оснащена блокувальним важелем, що самовстановлюється, і може використовуватися правшами та лівшами . Щоб Ви могли ефективно працювати в будь -який час, ручка оснащена захистом від ковзання.

Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL & nbsp; AP & # 8209; для професійних користувачів та для повсякденного використання Призначений для використання навіть за несприятливих погодних умов. Тому вони мають перевірений захист від бризок. Ефективність доводиться вимаганням внутрішніх тестів. Випробування бризки води базується, серед іншого, на стандарті IPX4 .

12 999 грн*

Модель

Цена

* Рекомендованная розничная цена для магазинов официальной дилерской сети в Украине по состоянию на 1 июля 2021 года.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Технические характеристики

HLA 86

Технические характеристики

Технические характеристики Значення
Загальна довжина 330 см
Длина ножа 50 см
Номинальное напряжение 36 В
Вес 1) 4,8 кг
Уровень звукового давления 2) 80 дБ(A)
Уровень звуковой мощности 3) 91 дБ(A)
Vibrationswert rechts 4) 1,6 m/s2
Расстояние между режущими зубьями 33 мм
Время работы с аккумулятором AP 300 5) до 180 мин.
Время работы с аккумулятором AR 3000 6) bis 800 мин.

1) Без аккумулятора и зарядного устройства
2) К-коэффициент согласно директивы RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
3) K-коэффициент согласно директивы 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
4) K-Wert nach RL 2006/42/EG = 2 m/s²
5) Время работы зависит от условий эксплуатации
6) Время работы приблизительное и может изменяться в зависимости от условий эксплуатации

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Оснащение

HLA 86

Серийное оснащение

 • Поворотна притискна муфта Zoom
  Поворотна притискна муфта

  Довжину штока можна легко збільшити від 260 см до 330 см без додаткових інструментів шляхом повороту притискної муфти

 • Чудовий баланс агрегату Zoom
  Чудовий баланс агрегату

  Центр тяжкості акумулятора знаходиться на осі штока, що дає більш низький перекидаючий момент конструкції агрегату, таким чином ви працюєте без втоми.

 • Рукоятка управління Zoom
  Рукоятка управління

  Інтуїтивно зрозуміле управління агрегатом завдяки самоустановлювальним фіксаторам в поєднанні з ергономічним важелем. Процес запуску та управління агрегатом стає простим і комфортним як для правшів, так і для лівшів.

 • Ножі з двостороннім заточуванням Zoom
  Ножі з двостороннім заточуванням

  Завдяки двосторонному заточуванню ножів, мотоножиці ідеально виконують як горизонтальні, так і вертикальні різи. Спеціальна геометрія ножів STIHL гарантує якісний зріз навіть в кутах насаджень

 • Система швидкого регулювання кута нахилу ножа Zoom
  Система швидкого регулювання кута нахилу ножа

  Можливість регулювання на 115 ° (-45 ° до + 70 °) дозволяє скласти ріжучий механізм паралельно штоку, що робить мотоножиці дуже зручними при зберіганні і транспортуванні.

 • Электродвигатель STIHL Zoom
  Электродвигатель STIHL

  Бесщеточный электродвигатель STIHL (EC) эффективен и не требует технического обслуживания. Он гарантированно увеличивает продолжительность работы агрегата в режиме эксплуатации и срок его службы в целом. Новое электронное оборудование STIHL (ЕС) распознает уровень нагрузки, например, при резке толстых веток, и в соответствии с этим регулирует работу двигателя еще до того, как падает число оборотов. Таким образом число ходов во время резки остается неизменным, а производительность реза -максимальной. (См. изображение)

 • Защита ножа Zoom
  Защита ножа

  Для защиты режущего ножа и безопасной транспортировки аккумуляторный мотосекатор оснащен специальной защитой для ножа.

 • Защита направляющей Zoom
  Защита направляющей

  Защита направляющей предлагается в качестве серийного оснащения. Существенно облегчает обрезку веток у поверхности земли или вдоль стен и, кроме того, предохраняет специальный нож от повреждений.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Dokumente

Gebrauchsanleitungen

Sprachen Datum Link
manual icon International 27.08.2021