Непосредственный выбор изделий: Роботы-газонокосилки iMOW®

RMI 422 P

Компактний робот-косарка Stihl iMOW® для газонів до 1500 кв.м

Общие сведения

Робот-косарка RMI 422 P STIHL iMOW® рекомендований для використання на середніх за площею газонах до 1500 м². Збільшена ємність літій-іонного акумулятора забезпечує тривалу роботу без перерв на підзарядку. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону, підживлюючи його. Тож вам більше не потрібно збирати скошену траву та витрачати час на її утилізацію. Ніж для мульчування автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки, що забезпечує рівномірне зношування. Завдяки датчику нахилу Slope Speed під час роботи на ділянках із підйомами до 40% iMOW® автоматично адаптує швидкість руху. Корпус оснащений вбудованими датчиками, які сигналізують про перешкоди і допомагають роботу шукати новий шлях. Всі налаштування здійснюються за допомогою дисплея. Робот-косарка RMI 422 P одночасно косить, подрібнює траву та підживлює газон як мульчувальна косарка. Базова станція робота-косарки RMI 422 P входить у комплект поставки. Для інсталяції робота-косарки RMI 422 P знадобиться монтажний комплект. Роботизовані газонокосарки STIHL iMOW® відповідають всім стандартам безпеки. Тим не менш, газонокосарка iMOW® не є іграшкою. Протягом активного часу роботи газонокосарки iMOW®, діти та тварини повинні залишатися поза робочою зоною. Додаткову інформацію можна знайти в інструкціях щодо використання.

37 209 грн*

Модель

Цена

* Рекомендованная розничная цена для магазинов официальной дилерской сети в Украине по состоянию на 25 января 2021 года.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Технические характеристики

Робот-косарка Stihl RMI 422 P

Технические характеристики

Технические характеристики Wert
Робоча частота обертання ножа 4.450 об/хв
Высота скашивания 20-60 мм
Длительность ркошения /в неделю 25 ч
Номинальная мощность 60 Вт
Вес 9 кг
Максимальный подйом 40 %
Ширина кошения 20 см
Тип акумулятора Li-Ionen
Максимальная площадь газона 1.500 м²

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Оснащение

Робот-косарка Stihl RMI 422 P

Серийное оснащение

 • Комплектация Zoom
  Комплектация

  В комплект поставки косилки-робота STIHL iMOW® входят: робот-косилка, базовая зарядная станция, четыре колышка для фиксации станции и линейка для измерения правильных расстояний во время монтажа ограничительного провода. Для установки робота-косилки Stihl iMOW® дополнительно понадобится монтажный комплект: ограничительный провод, соединители кабеля и фиксаторы. Его количество рассчитывается специалистами согласно размеров газона.

 • Базова зарядна станція Zoom
  Базова зарядна станція

  Базовая зарядная станция входит в комплект всех роботов-косилок Stihl iMOW®. Это «домик» робота iMOW®. Вона устанавливается в защищенном от людей, животных и солнечных лучей месте. Сюди робот-косилка iMOW® возвращается для зарядки, ожидания следующего кошения или в случае дождя. Ориентиром для передвижения по газону для робота iMOW® служит сигнал, излучаемый ограничительным проводом по периметру газона. Этот сигнал передается через базовую станцию. Если идет дождь или разрядился аккумулятор, робот-косилка iMOW® получает сигнал и возвращается на станцию. Благодаря своей интеллектуальной системе зарядки, робот-косилка iMOW® самостоятельно решает, нужно ли экспресс-зарядку изменений в плане кошения, или можно работать в обычном режиме. Базовая станция может размещаться как в пределах газона, так и за его периметром.

 • Мульчувальний ніж Zoom
  Мульчувальний ніж

  Міцний ніж для мульчування із загостреним з обох боків лезом автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки ножа. Завдяки цьому він зношується рівномірно й тривалий час залишається гострим. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону. Завдяки мульчуванню газон отримує потрібний йому поживний матеріал, а ви - економію часу та грошей. Адже більше не потрібно витрачатись на добрива та шукати місце для зберігання скошеної трави.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Dokumente

Gebrauchsanleitungen

Sprachen Datum Link
et / hu / lt / lv / ru 05.05.2020