Непосредственный выбор изделий: Роботы-газонокосилки iMOW®

RMI 632 PC

Робот-косарка для великих газонів

Общие сведения

Особливістю газонокосарки RMI 632 PC є можливість керувати нею через додаток на смартфоні або планшеті, більшість налаштувань у цього робота-косарки можна змінювати дистанційно через мережу сотового зв'язку! Потужний акумулятор робота RMI 632 PC забезпечує повністю автоматичне скошування газонів площею до 5000 м². Роботи для газонів STIHL серії 6 для великих ділянок були відзначені кількома нагородами у споживчих та експертних тестах.

74 829 грн*

Модель

Цена

* Рекомендованная розничная цена для магазинов официальной дилерской сети в Украине по состоянию на 1 июля 2021 года.

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Технические характеристики

Робот-косарка RMI 632 PC

Технические характеристики

Технические характеристики Значення
Робоча частота обертання ножа 3.150 об/хв
Высота скашивания 20-60 мм
Длительность ркошения /в неделю 50 ч
Номинальная мощность 185 Вт
Вес 14 кг
Максимальный подйом 35 %
Ширина кошения 28 см
Тип акумулятора Li-Ionen
Максимальная площадь газона 5.000 м²

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Оснащение

Робот-косарка RMI 632 PC

Серийное оснащение

 • Комплектація Zoom
  Комплектація

  У комплект поставки газонокосарки STIHL iMow входять: робот-косарка, базова зарядна станція, чотири кілочки для фіксації станції та лінійка для вимірювання правильних відстаней під час прокладання обмежувального дрота. Для установки робота-косарки Stihl iMow додатково знадобиться монтажний комплект: обмежувальний дріт, з'єднувачі дроту та фіксатори. Його кількість вираховується фахівцями згідно розмірів газону.

 • Яркий LCD-дисплей Zoom
  Яркий LCD-дисплей

  Панель управління з вбудованим яскравим дисплеєм використовується на всіх роботизованих газонокосарках STIHL iMow для простого налаштування і швидкого відображення інформації про пристрій. Завдяки висококонтрастному зображенню можна використовувати на сонці. Консоль вбудована в корпус автоматичної газонокосарки.

 • Додатковий захист Zoom
  Додатковий захист

  Додаткові датчики захищають STIHL iMow від атмосферних впливів і перешкод. Якщо газонокосарка-робот iMow стикається з перешкодою під час роботи, датчики, вбудовані в рухливий ковпак, виявляють контакт з об'єктом на газоні і ініціюють зміну напрямку.

 • Базова зарядна станція Zoom
  Базова зарядна станція

  Базовая зарядная станция входит в комплект всех роботов-косилок Stihl iMOW®. Это «домик» робота iMOW®. Вона устанавливается в защищенном от людей, животных и солнечных лучей месте. Сюди робот-косилка iMOW® возвращается для зарядки, ожидания следующего кошения или в случае дождя. Ориентиром для передвижения по газону для робота iMOW® служит сигнал, излучаемый ограничительным проводом по периметру газона. Этот сигнал передается через базовую станцию. Если идет дождь или разрядился аккумулятор, робот-косилка iMOW® получает сигнал и возвращается на станцию. Благодаря своей интеллектуальной системе зарядки, робот-косилка iMOW® самостоятельно решает, нужно ли экспресс-зарядку изменений в плане кошения, или можно работать в обычном режиме. Базовая станция может размещаться как в пределах газона, так и за его периметром.

 • Мульчувальний ніж Zoom
  Мульчувальний ніж

  Міцний ніж для мульчування із загостреним з обох боків лезом автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки ножа. Завдяки цьому він зношується рівномірно й тривалий час залишається гострим. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону. Завдяки мульчуванню газон отримує потрібний йому поживний матеріал, а ви - економію часу та грошей. Адже більше не потрібно витрачатись на добрива та шукати місце для зберігання скошеної трави.

 • Адаптация скорости на склонах Zoom
  Адаптация скорости на склонах

  Завдяки датчику нахилу робот-газонокосарка iMow автоматично регулює швидкість на схилах, пристосовуючись до наявних умов.

 • Динамічний план косіння Zoom
  Динамічний план косіння

  показує, коли робот-косарка працює. В період цих активних часів робот-газонокосарка автоматично вибирає, коли потрібно косити газон для досягнення найкращих результатів. Якщо він робить перерву в косінні через дощ, то пізніше робот iMow наздожене втрачений час самостійно в рамках заданого часового діапазону. Динамічний план косіння можна отримати та активувати за допомогою панелі керування або зручно за допомогою додатку iMow App *. * Технічна підтримка щодо використання додатку iMow відвідайте: https://web.imow.stihl.com/systems

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.