Непосредственный выбор изделий: Тракторы для газонов

MT 4097 S

Увлекательный и быстрый уход за газоном

Общие сведения

MT 4097 S

Косіння навіть великих газонів може бути швидким та легким! Трактори для газонів серії Т4 забезпечуть це, адже вони не мають кошика для трави, на очищення якого зазвичай витрачається багато часу. Боковий викид трави заощаджує час, місце для зберігання трави та сили. Скошена трава дрібно перемелена рівномірно розподіляється на газоні. А завдяки ергономічному керуванню трактором час летить непомітно! 1-педальний гідростатичний привід з інноваційним перемиканням руху вперед і назад забезпечить плавне регулювання швидкості та легке маневрування. Новий дизайн надає трактору спортивний вигляд.

Модель

ЦенаКомпания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.

Принадлежности

MT 4097 S

Принадлежности

  • ASP 125 - Снігоочисний комплект Zoom
   ASP 125 - Снігоочисний комплект

   Навісний комплект для прибирання снігу перетворить Ваш трактор-косарку VIKING на надійного помічника навіть у зимовий період. Підходить для тракторів серії T4, T5 та T6.

  Модель

  Цена

Компания STIHL оставляет за собой право внесения изменений в конструкцию, технические характеристики, серийную комплектацию, дополнительное оснащение и цены.